Poznaj opinie naszych klientów!

„Polecam obsługę PK STUDIO HOUSE”, a w szczególności Pani Pauliny Kliś przy pośrednictwie w zakupie nieruchomości. Profesjonalnie przeprowadzone prezentacje i doskonała pomoc przy formalnościach. Sprawnie i bez poprawek.”
Arkadiusz D.
„Bardzo polecamy z mężem Panią Paulinę Kliś za profesjonalizm, cierpliwość. Kupiliśmy dom za jej pośrednictwem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim którzy chcą kupić spokojnie nieruchomość bez stresu. Czas kiedy znaleźliśmy nasz dom wspominam bardzo miło .Polecamy !!!”
Anna W.
„Teraz mogę spokojnie napisać po sprzedaży domu, że Pani Paulina sprawdziła się. Profesjonalizm…dała z siebie wszystko… abym mogła szybko cieszyć się nowym mieszkaniem. DZIĘKUJĘ I POLECAM”
Katarzyna K.
„Chciałam bardzo podziękować za bardzo dobrą współpracę, profesjonalizm i miłą atmosferę. Polecam !!!”
Marianna E.
„Jesteśmy z mężem bardzo miłe zaskoczeni zwłaszcza po kontaktach z innymi pośrednikami. Myśleliśmy, że wszyscy są tacy sami - Pani z tego biura nieruchomości uratowała tę grupę zawodowych w naszych oczach. Pani bardzo oddana pracy, profesjonalne podejście, bardzo szybka w działaniu, konkretną. Do tego przesympatyczna i uczciwa. Zawsze, ale to zawsze służyła pomocą kiedy tylko była taka potrzeba. Z czystym sumieniem polecam, a Pani życzę zasłużonych owoców z pracy i pozdrawiam :)”
Dorota K.
„Pani Paulina jest przede wszystkim bardzo sumienna, zawzięta i profesjonalna. Działa sprawnie, szybko i konkretnie, a powierzonej nieruchomości poświęca się w 200%. To właśnie odróżnia to biuro nieruchomości od innych, większych na opolskim rynku. Do tego Pani Paulina jest po prostu bardzo sympatyczną i uśmiechnięta osobą. Z czystym sumieniem polecam i jeśli tylko zajdzie potrzeba, nie zawaham się skorzystać z jej usług ponownie.”
Ryszard S.
„Studio w osobie Pani Pośrednik wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem i uczynnością. Zawsze gotowa do pomocy w sprawach merytorycznych. Punktualna, w dobrym kontakcie ze stronami umowy oraz urzędnikami i biurem notarialnym. Dobrze zorientowana w cenach na rynku, rzetelnie wykonuje swoją obowiązki.
Dziękuję jeszcze raz za pracę i pozdrawiam serdecznie.”
Monika P.
„Polecam z czystym sercem, pomocna, profesjonalizm, punktualność,do tego wesoła Pani transakcja szybko załatwiona.”
Katarzyna R.
„Kompleksowa obsługa, pośrednictwo, sprzedaż, ubezpieczenia wszystko w jednym miejscu. Profesjonalizm Pani Pauliny i jakość usług na najwyższym poziomie. POLECAMY GORĄCO.”
Marcin W.