O firmie

Poznaj nas bliżej!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonym zespołem pośredników w obrocie nieruchomościami, dla których sprzedaż to nie tylko praca ale również prawdziwa pasja. Pracujący u nas pośrednicy i doradcy nieustannie się rozwijają uczestnicząc w wielu różnych szkoleniach, dzięki czemu możemy zapewnić naprawdę wysoką jakość świadczonych usług.

Czym się zajmujemy?

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości zwłaszcza na rynku wtórnym w województwie opolskim, zapewniając klientom obsługę najwyższej jakości. W ofercie posiadamy lokale mieszkalne, użytkowe, nieruchomości gruntowe zabudowane i niezabudowane. Trudnimy się transakcjami sprzedaży jak i wynajmu. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekspertami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi zapewniając swoim klientom kompleksową obsługę. Dzięki temu nasz klient może spać spokojnie, że jego transakcja kupna lub sprzedaży nieruchomości jest w dobrych rękach.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Znamy rynek lokalny, mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie oraz zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Dzięki takiemu połączeniu możemy świadczyć profesjonalne usługi pośrednictwa, a dowodem naszej skuteczności jest rosnąca liczba zadowolonych klientów. Jeśli chcesz do nich dołączyć, to przejrzyj naszą aktualną ofertę i skontaktuj się z nami już teraz!

Nasi eksperci!

Paulina Kliś

Paulina Kliś

Ekspert ds. nieruchomości/właściciel

Telefon: 692519482
Numer licencji: 23119
Dominik Woźniak

Dominik Woźniak

Ekspert ds. nieruchomości

Telefon: 600278477
Numer licencji: 23119
Joanna Augustowska

Joanna Augustowska

Ekspert ds. nieruchomości

Telefon: 600666005
Numer licencji: 23119
Mateusz Sprecher

Mateusz Sprecher

Ekspert ds. nieruchomości

Telefon: 500363807

Znajdziesz Nas również tutaj:

Certyfikaty: